Komisja Rolnictwa i Ekologii

Skład komisji:

1) Jerzy Wroński - Przewodniczący
2) Wojciech Łubiarz
3) Mirosław Wyrodek

Z dniem 01.01.2016r Komisja została zlikwidowana na podstawie Uchwały  Nr  XVI/161/15 Rady Miejskiej w Pyrzycach  z dnia 29.12.2015r 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mateusz Makulski 23-04-2015 13:48:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Bogusława Tachasiuk - Michno 23-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Damian Kogut 08-02-2016 14:29:12